Sonbaharda dolabınızda bulunması gereken hırka modelleri

03 Kasım 2019 34 views 0

2019 sonbahar/kış trendlerine yavaş yavaş giriş yapmış bulunmaktayız. Mevsim geçişlerinin vazgeçilmezi olan hırkaların zamanı da geldi! İşte sizi hem sıcak tutacak hem de stilinizden ödün vermemenizi sağlayacak, bu sonbaharda dolabınızda mutlaka bulunması gereken hırka modelleri…

2019 sonbahar/kış hırka modelleri gardıroplarımızda yerlerini almaya başladılar. İster uzun ister kısa olsun, hırkalar her yıl olduğu gibi bu yılında vazgeçilmezi arasında. Sizin için bu sonbaharda dolabınızda mutlaka bulunması gereken hırka modellerini sıraladık.

Neon renkler

Neon renkler

Bu yıl neon renkleri her model de görmüştük ve görmeye de devam ediyoruz. 2019 sonbahar/kış hırka modelleri neon renklerle buluşuyor. Mutlaka dolabınızda neon renkte hırka bulundurmayı ihmal etmeyin.
Fotoğraf: H&M

Desenler

Desenler

Desenli ve uzun hırkalar da sonbaharın vazgeçilmezleri arasında! Desenleri hırkaları neredeyse her şeyle kombinleyebilirsiniz.
Fotoğraf: KOTON

Basic modeller

Basic modeller

Sonbaharın bir diğer vazgeçilmez ve bu yılda popülerliğini sürdürecek basic modeller ile sizi baş başa bırakıyoruz. Özellikle bej ve gri çok konuşulacak renkler arasında!
Fotoğraf: PULL AND BEAR

Over size modeller

Over size modeller 

Son olarak bu sonbahara çok yakışacak over size hırka modellerini sizin için seçtik. Jean ve etek kombinlerinize çok yakışacak bu modellere mutlaka dolabınızda yer verin.
Fotoğraf: MANGO

pembenar

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

FOTO GALERİ