İşte Çağla Şıkel’in sağlık durumu

07 Kasım 2019 41 views 0

Ünlü manken Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde hastanelik olmuştu. Beş gündür hastanede tedavi gören güzel sunucunun ablası, kardeşinin vücudunda enfeksiyon olduğu bu nedenle tedavisinin yatılı devam ettiğini açıklamıştı. Tüm bu haberlerin ardından Çağla Şıkel’den sağlık durumuyla ilgili ilk açıklama geldi.

Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede tedavi gören Çağla Şıkel’in ablası güzel sunucunun durumu hakkında ilk bilgiyi vermişti.

Berna Şıkel, “Geçen cumartesi ağır bir enfeksiyon nedeniyle apar topar hastaneye gittik. Enfeksiyon kapmış ve vücudunu kaplamıştı. Bu nedenle ağır bir antibiyotik tedavisi görüyor. Kanında mikrop oranı çok yüksek çıktığı için yatarak tedavisi devam ediyor” ifadelerini kullanmıştı. Şıkel’in, hastalığını çocuklarından bile gizlediği konuşulmuştu.

Çıkan haberlerin ardından ünlü manken, Instagram hesabından sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Şıkel, “Merak eden, arayan, mesaj gönderen herkese çok teşekkür ediyorum. Enfeksiyon rahatsızlığından dolayı hastanede 5. günümdeyim. Çok şükür şu an iyiyim ve daha da iyi olacağım. Herkese sevgiler” dedi.

İşte Çağla Şıkelin sağlık durumu

CADDE

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

FOTO GALERİ